پزشک و مشاوره

تخفیف بالای

circles

انواع ماسک برای موهای چرب

سبد خرید شما خالی است.

موها همانند هر عنصر زیبایی در بدن نیازمند مراقبت خواهد بود. برخی از افراد موهای خشکی دارند که این خشکی بیشتر در فصول سرد سال مشاهده می شود. برخی از افراد عکس این شرایط را تجربه می کنند و معمولا در تمامی طول سال با یک موهای چرب و بدون حالت روبرو هستند. برای هریک از این مدل موها ماسک های خاصی طراحی شده است که در این مطلب قصد داریم تا در خصوص ماسک موهای چرب به تبادل اطلاعات با شما بپردازیم ، پس با پدیده کاشان همراه باشید.

برخی از افراد در زمانی که شما از موهای سر خود گلایه دارید به سراغ شما می آیند تا با ماسک های معجزه آسای خود یا با ترکیبات موجود در انواع شامپوهایی که امتحان کرده اند ، به شما در انتخابی بهتر مشاوره دهند. غافل از آنکه این نوع تجویزها برای همه ی موها پاسخگو نیست و اغلب موارد فرد را با مشکلاتی دیگر همراه خواهد کرد. اما ماسک های معرفی شده در این مطلب با توجه به ماندگاری بالای خود به تأیید رسیده اند و همواره مورد استفاده بسیاری از افراد قرار دارند.

یکی از ماسک های موجود برای موهای چرب ، ترکیب زرده تخم مرغ به همراه ویتامین ب 6 می باشد. این نوع از ترکیب باید در حدود شصت دقیقه بر روی موهای شما قرار گیرد تا بتواند در کمترین زمان ممکن اثر خود را به شما اثبات نماید. شما با استفاده از تخم مرغ به راحتی می توانید یک ماسک دیگر برای موهای خود تهیه نمایید. تنها نیاز است تا کمی ماست داشته باشید و از ترکیب این دو با یکدیگر بر روی موهای خود بهره ببرید. این ماسک ها برای موهای چرب تهیه شده و با تأثیر بی نظیر خود خداحافظی با موهای چرب را برای شما پدید خواهد آورد.

معرفی اتسز

مقاله ها

مقالات


لوسیون معرفی

-

   

واتس آپ

ارسال پیامک

        

جهت تماس کلیک کنید

      

 

تلفن دفتر مرکزی و فروش :

021-44285807

سامانه پیام کوتاه : 500057076215297