پزشک و مشاوره

فوق اسلاید

   

تخفیف بالای

روغن آرگان هیرا

سبد خرید شما خالی است.

تضمین خرید

.

ARGANIA SPINOSA SEED OIL 

 روغن آرگان اصل مراکش فاقد پارافین مایع و اسانس

 

30ml+_1

Ingredients
Argania spinosa seed oil

Active ingredients:
Myristic acid,palmitic acid,sterc acid,oleic acid,lonoleic acid,linolenic acid,vitamin A,E

 After washing hands, rub one or two drops of Argan oil on your face and neck
 After washing hands, rub one or two drops of Argan oil on your hairs
 Rub one or two drops on your body or add to your lotion

روغن آرگان به علت محتوای ویتامین E خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد .مالیدن چند قطره از این روغن روی سینه ،شکم و قسمت های تحتانی بدن که در دوران بارداری ترک های پوستی را بجا گذاشته است ،کاهش خواهد داد.ترک های پوستی مسئله مهمی برای خیلی از خانم های باردار محسوب می شود اما روغن آرگان محافظ ایده آلیی برای ترک های پوستی ،شل شدگی ،چروک شدن پوست ،بعد از تولد فرزند خواهد بود.

در طول قرن ها ،زنان بربر مراکش ،سلامتی و جوانی پوست خود را وابسته به روغن درخت آرگان میدانسنتد .به علت غلظت فوق العاده ویتامین ‌‌Aو D ,این روغن؛طلای مایع؛ در جهان غرب به عنوان درمان معجزه آسا برای پوست و مو مورد توجه قرار گرفته است .درختان آرگان نوعی گونه بومی جنگلی است که در منطقه Arganeraie در جنوب غرب مراکش یافت میشود

این روغن از ۴۲.۸٪اسید چرب اولئیک و ۳۶.۸٪ اسید چرب لینولئیک تشکیل شده است ،که هردو آنها به خواص التیام بخشی و مرطوب کنندگی کمک میکند.روغن آرگان شامل آسکولین است که به محافظت کلاژن ها و نرم و لطیف شدن پوست کمک می کند. ترکیبات فنولئیک یافت شده در روغن به محافظت پوست از رادیکال های آزاد مضر که باعث آلوده شدن و کدر شدن پوست میشود ،کمک خواهد کرد.این روغن را هنگام شب بمالید و بگذارید در حالی که خواب هستید جادوی این روغن کار خودش را انجام دهد.مقدار کمی از این روغن را روی مقداری پنبه ریخته و با حرکات ملایم (ضربات آرام دایره وار)ماساژ دهید.

در خیلی از موارد روغن ها و مرطوب کننده ها که عارضه های  پوستی مانند آکنه را تشدید میکنند ،روغن آرگان ناراحتی های پوستی را بهبود و التیام می بخشد.علت آکنه اغلب بخاطر چرب بودن پوست می باشد. از آنجایی که روغن آرگان چرب نیست به رطوبت رسانی متعادل پوست کمک خواهد کرد.افرادی که از خشکی پوست و یا شرایطی مانند اگزما که موجب زخم و خراشیدگی و پوسته پوسته شدن و خارش می شود ،می توانند از مزایای بی نهایت آن بهره مند شوند .ویتامین E و اسید های چرب در روغن آرگان برای ترمیم پوست های آسیب دیده و تامین مواد مغذی ،عالی هستند .اثر انتی اکسیدانی روغن آرگان آن را به یک محصول ضد پیری ایده آل تبدیل خواهد کرد . خاصیت ارتجاعی را به پوست میدهد و باعث نرم و لطیف شدن پوست می شود.بهترین روش استفاده از روغن آرگان برای تاثیر ضد پیری چشمگیر ،ماساژ چند قطره از این روغن روی صورت و گردن ،قبل از خواب می باشد،این محصول به عنوان مرطوب کننده و ضد آگار عمل میکند .

روغن آرگان موجب نرمی و ابریشمی و براقیت موها می شود .این یک نرم کننده مو ایده آل است و حتی می تواد ب درمان موخوره کمک کند و موهای وز دار و مجعد را صاف کند.استفاده از این روغن برای موهای شما کار بسیار آسانی است.روغن آرگان به علت قابلیت از بین بردن وز مو و براقیت آن به عنوان یک سبک ظاهری مورد استفاده قرار گرفته است .این روغن باعث می شود که موها به راحتی قابل کنترل باشند و باعث براقیت چشمگیر هر نوع مو می باشد. این ایده آل ترین گام برای اضافه کردن روتین روزانه شما بعد از خشک کردن (سشوار کشیدن )موهاست .مقداری از روغن آرگان را روی کف دست خود ریخته و سپس موهای خود را با انگشتان دستتان مثل شانه ماساژ دهید.

خاصیت نرم کنندگی روغن آرگان برای ناخن های شکننده ،دست های خشک و پوست ترک خورده و سخت شده روی پا بسیار مناسب می باشد.این روغن هم پوست دست و پا را مرطوب می کند و هم ناخن ها را قوی و سالم نگه می دارد. مقداری از این روغن را هر شب قبل از خواب روی دست و پا ماساژ دهید

 

تصویر: 

معرفی روغن

 

 

                                                                                                                

دایرکت مشاوره

وبلاگ و مقاله

مقالات


تلفن دفتر مرکزی و فروش :

021-44285807

سامانه پیام کوتاه : 500057076215297